Odpověď

• Od: Kubias Odpověď
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Kubias, Kostelec nad Orlicí

Nesleduji tyto stránky ani nevěnuji jim pozornost,
    až do té doby,kdy jsem byl upozorněn,že se od 29.9.2011 objevují hanlivé,urážlivé a hlavně nepravdivé zprávy na moji osobu a osobu zkušebního komisaře.Jedná se o to,že jedna žákyně,která nezvládla zkoušku pomocí testu z PSP a poté i z praktické jízdy podle PSP se rozhodla pošpinit moji osobu a firmu.Dnešního dne kdy jsem se rozhodl odpovědět se všechny hrubé,hanlivé a pomlouvající zprávy vymazaly.Pisatelka,která psala všechny zprávy,byly by pravdivé a stála si za všem co popsala tak se na závěr podepíše,aby každý věděl kdo vše napsal,bohužel to se nestalo.Mám podezření,že všechny zprávy psala slečna Martina Bešterová Kostelec nad Orlicí Rudé armády 1059,to jsem pojal na základě vyjádření na stránkách internetu,kde přímo popisuje svoje zkoušky,u kterých jsem byl přítomen.Zprávy,které uvádí na stránkách internetu od 29.9.2011 jsou tvrzení,která se nezakládají na pravdě jsou nepravdivé,hrubé,hanlivé a poškozují moji osobu a moji firmu a součastně i jméno zkušebního komisaře.

Vloženo 23. prosince 2011 (17:29) uživatelem Kubias z IP adresy 85.71.XXX.XXX
    Tento příspěvek vložila Autoškola Kubias, Kostelec nad Orlicí

Na této stránce je zobrazen příspěvek Odpověď v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.