prvni hodinu do provozu?

• Od: zak prvni hodinu do provozu?
    Jak dokazat ze autoskola byla prvni hodinu praktickeho vycviku v provozu a jezdi tak opakovane,dopravni odbor o tom vi a autoskolu kryje a zkusebni komisar to zduvodnuje, ze to musi zak patricne dokazat a ze cituji: prokazovani zalezi na kvalite a verohodnosti dokazovani. ( ve spravnim rizeni zadne prokazovani neexistuje, osloveneho pravnika to pobavilo..

Vloženo 28. prosince 2011 (11:45) uživatelem zak z IP adresy 46.167.XXX.XX
    • Od: Autoškola Malecký ( ) RE: prvni hodinu do provozu?
      Dobrý den, ve správním řízení už je třeba dbát na správné výrazy, podle mého názoru skutečně neexistuje "prokazování" ve správním řízení, ale existuje "DOKAZOVÁNÍ" ve správním řízení.

Vloženo 28. prosince 2011 (15:34) uživatelem Autoškola Malecký ( ) z IP adresy 90.182.XXX.X
      • Od: Ing. František Stránský ( ) RE: RE: prvni hodinu do provozu?
        Sorry, ale nepochopil sem o co šlo???,/že, by formální 1-jízda??/,prs. odp.,dík

Vloženo 2. ledna 2012 (20:05) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX
        • Od: zak RE: RE: RE: prvni hodinu do provozu?
          ani prvni jizda,

Vloženo 13. ledna 2012 (20:17) uživatelem zak z IP adresy 46.167.XXX.XX
          • Od: zak RE: RE: RE: RE: prvni hodinu do provozu?
            ano prvni jizda

Vloženo 13. ledna 2012 (20:17) uživatelem zak z IP adresy 46.167.XXX.XX
            • Od: Ing. František Stránský ( ) RE: RE: RE: RE: RE: prvni hodinu do provozu?
              pochopil sem...,některé AŠ "ŠETŘÍ" a 1-ní hod.škrtají a formálně ji píší, je to hloupé, TO bych si nikdy nedovolil

Vloženo 17. ledna 2012 (12:18) uživatelem Ing. František Stránský ( ) z IP adresy 88.102.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek prvni hodinu do provozu? v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.