inspektor při závěrečných zkouškách

• Od: Simon ( ) inspektor při závěrečných zkouškách
    Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, jestli může být při opakování závěrečných jízd, pořád stejný inspektor. Neměli by se střídat? Pokud je tam 1x, tak při opakování by měl být jiný. Kamarád dělá již třetí opakování a je tam pořád stejný. Už jen kvůli nervům z něho, to nemá šanci udělat.

Vloženo 11. dubna 2017 (20:47) uživatelem Simon ( ) z IP adresy 37.221.XXX.XXX
    • Od: autoskola neumann dvůr králove ( ) RE: inspektor při závěrečných zkouškách
      Žádný předpis změnu nepřikazuje. Ale případně asi můžete vznést dotaz na Odbor dopravy o změnu ať se vyjádří. Nebo prostřednictvím autoskoly se dotazovat. Jsou regiony pouze s jedním zkušebním komisařem (zastupitelnost pak mají smluvně s jiným regionem)

Vloženo 11. dubna 2017 (21:12) uživatelem autoskola neumann dvůr králove ( ) z IP adresy 89.203.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek inspektor při závěrečných zkouškách v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.