jízdy

• Od: ilona.pancner@seznam.cz ( ) jízdy
    Dobrý večer,chtěla bych se zeptat,pokud musím uhnout sanitce nebo policii,hasičům,který blinkr mám použít,doma mi radí všichni pravý a učitel v auto-škole levý,jelikož budu dělat zkoušky,můžete mi poradit. Děkuji Ilona P.

Vloženo 24. dubna 2017 (22:26) uživatelem ilona.pancner@seznam.cz ( ) z IP adresy 94.74.XXX.XXX
    • Od: efan (zab******a97@gm****com) RE: jízdy
      Proc levy? Smerovkama davas znameni smeru jizdy, krajnice je na pravo, pokud budes tedy zajizdet ke krajnici tak das znameni kam mas umysl jit, tedy v pravo.

Vloženo 27. dubna 2017 (19:22) uživatelem efan (zab******a97@gm****com) z IP adresy 109.81.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek jízdy v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.