Parkoviště

• Od: KM Parkoviště
    Dobrý den,
    jak je to s výjezdem z parkoviště - platí přednost zprava? Tedy auto, které jede na poz.komunikaci a míjí parkoviště, tak by měl dát zprava přednost?? Díky za odpověď. KM

Vloženo 2. května 2017 (15:04) uživatelem KM z IP adresy 194.108.X.XXX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: Parkoviště
      Parkoviště je účelová komunikace a výjezd z účelové komunikace a jinou pozemní komunikaci není součástí křižovatky. Takže když jedu z parkoviště na silnici, tak dávám všem přednost. To platí i pro obytné a pěší zóny, polní a lesní cesty a další účelové komunikace či místa ležící mimo pozemní komunikaci.

Vloženo 29. září 2017 (18:21) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice
    • Od: KM RE: Parkoviště
      Tak Vám pěkně děkuji za odpověď! KM

Vloženo 30. srpna 2017 (15:09) uživatelem KM z IP adresy 194.108.X.XXX
      • Od: Honza ( ) RE: RE: Parkoviště
        Ty nemas internet?

Vloženo 31. srpna 2017 (12:19) uživatelem Honza ( ) z IP adresy 90.180.XXX.X
        • Od: KM RE: RE: RE: Parkoviště
          A že mě to nenapadlo!! Díky Honzo, je vidět, že ti (když už si tykáme..) to pálí! Škoda jen, že svoji inteligenci plýtváš na nesmyslné otázky v diskusi, která je na jiné téma..

Vloženo 31. srpna 2017 (12:42) uživatelem KM z IP adresy 194.108.X.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Parkoviště v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.