dotaz

• Od: Jaroslava Petrišková ( ) dotaz
    Dobrý den,zaslechla jsem,že je možné uhradit cenu výuky v autoškole ve splátkách.je tato informace pravdivá ? Mám invalidní důchod,takže by pro mne bylo přijatelnější zaplatit výuku po částech. Děkuji za odpověď.Petrišková.

Vloženo 7. ledna 2012 (15:39) uživatelem Jaroslava Petrišková ( ) z IP adresy 46.13.XX.XXX
    • Od: autoškola dvůr králové nl ( ) RE: dotaz
      Dobrý den , většina autoškola Vám možnost splátek nabídne , hledejte tedy jen ve Vašem okolí odpovídající autoškolu.

Vloženo 7. ledna 2012 (22:55) uživatelem autoškola dvůr králové nl ( ) z IP adresy 62.204.XXX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek dotaz v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.