Řidičák pro Čechy v zahraničí

• Od: Kath Řidičák pro Čechy v zahraničí
    Zdravím,
    je mi 17 a ráda bych si v Česku udělala řidičák na motorku typu A1. Problém je že žiji v zahraničí, tudíž nemám v Česku trvalé ani obvyklé bydliště. Papírově jsem furt Češka, pas i občanka jsou české. Ptám se tedy, je tu nějaký způsob jak si zařídit ten řidičák, bez toho aby bylo potřeba trvalé či obvyklé bydliště?
    Děkuji za jakoukoliv odpověď.

Vloženo 16. května 2017 (01:01) uživatelem Kath z IP adresy 86.82.XX.X
    • Od: autoškola neumann dvůr králové ( ) RE: Řidičák pro Čechy v zahraničí
      pas i občanský průkaz máte ČR s adresou ČR , pak teda splňujete pobyt na území ČR.

Vloženo 16. května 2017 (23:10) uživatelem autoškola neumann dvůr králové ( ) z IP adresy 85.13.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Řidičák pro Čechy v zahraničí v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.