Jízda A1 na skútru - sluchátka padají

• Od: Neználek Jízda A1 na skútru - sluchátka padají
    Dobrý den, mám zde kuriozní problém :D Dělám skupinu A1 a začali jsme jezdit na vysílačky. Problém je, že mi sluchátka neustále padají a pak slyším jen každé 5. slovo instruktora, a ten ještě musí řvát. Vůbec jsem na to nemyslel, zkusím ten typ, co prý nevypadává, ale pak jsme zavtipkovali, že bych si to mohl přilepit izolepou. Když ted uvažuji, neni to špatný nápad. Co si myslíte, jak by se tvářil zkušební komisař? Schválil by to?

Vloženo 15. srpna 2017 (22:36) uživatelem Neználek z IP adresy 37.188.XXX.XXX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: Jízda A1 na skútru - sluchátka padají
      Pokud to nebude přitlučené hřebíkem, tak asi ano.

Vloženo 29. září 2017 (18:33) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek Jízda A1 na skútru - sluchátka padají v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.