přednost v jízdě

• Od: vladi ( ) přednost v jízdě
    Jak je to s předností v jízdě, když je značka přednost protijedoucích vozidel. Když z mé strany je červená,most je obloukovitý. Situace: z druhé strany na mostě není ještě vozidlo tak tam vjedu a když jsem v jedné třetině tak z druhé strany vjíždí auto. To už jsem téměř za polovinou.A paní mne donutí abych já zacouvala zpět, protože ona má přednost. Dodnes jsem si myslela, že značka platí, když jsou auta na obou stranách, ale v případě že jsem už na mostě, tak z druhé strany řidič mne nechá přejet. Je to tak?

Vloženo 31. října 2017 (09:21) uživatelem vladi ( ) z IP adresy 89.248.XXX.XXX
    • Od: David ( ) RE: přednost v jízdě
      Tak ta paní proti bude asi úplně blbá.. Pokud už tam vozidlo je,má ho nechat projet

Vloženo 25. ledna 2018 (19:16) uživatelem David ( ) z IP adresy 82.100.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek přednost v jízdě v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.