Závěrečná zkouška

• Od: Kf Závěrečná zkouška
    Dobrý den, chci se zeptat co dělat když jedete a instruktor mlčí např. na kruhový objezd a komisař vám neřekne směr jízdy kde teda odbočit?

Vloženo 15. března 2018 (16:04) uživatelem Kf z IP adresy 89.24.XX.XXX
    • Od: dana ( ) RE: Závěrečná zkouška
      pořád rovně a když už nejsou kruháče, tak dál stále po hlavní

Vloženo 15. března 2018 (19:45) uživatelem dana ( ) z IP adresy 91.236.XX.XXX
      • Od: kf RE: RE: Závěrečná zkouška
        Takže první výjezd z kruhového objezdu ? A na vedlejších prostě rovně a v ostatních situacích také rovně ?

Vloženo 15. března 2018 (20:19) uživatelem kf z IP adresy 37.48.X.XXX
        • Od: dana ( ) RE: RE: RE: Závěrečná zkouška
          Výjezd z kruháče rovně,tj. naproti vjezdu na kruháč. Je dobré jen pro kontrolu znát hlavní tahy ve městě. Dál se jezdí jen po hlavní,když nic neřekne. Pokud komisař neřekne vpravo nebo vlevo. Po hlavní znamená sledovat značky-dodatkové tabulky a jet stále po hlavní, už je jedno, jestli hlavní vede rovně nebo několikrát mění směr, po chvíli vpravo, pak rovně a po chvíli třeba 2x vlevo.Takhle se jezdí i v normálním provozu na neznámém místě. Komisař chce vidět, jak se orientujete v provozu.

Vloženo 15. března 2018 (20:35) uživatelem dana ( ) z IP adresy 91.236.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Závěrečná zkouška v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.