autoškola Ctirad Čech

• Od: Monika ( ) autoškola Ctirad Čech
    Hezký den,to už jsme udělali také,manžel jel s učitelem a dcera řídila,žádnou chybu ani přestupek neudělala jen občas,že prý najela málo pak zas hodně a stále dokola,myslim,že to se nedá posoudit,každý si najede,aby viděl.VČERA jsem byla za komisařem co provedla naposledy a prý nezaparkovala až u chodníku,po jízdě měla v kopci zaparkovat mezi dvě auta,nevim,zda je to proti předpisům,zaparkovat si o kousek dál,já bych se tam osobně taky necpala.Učitel chce stále platit další cvičné jízdy ,už nám došla trpělivost a jezdíme do Kolína,sice další peníze,ale co se dá dělat.

Vloženo 17. ledna 2012 (07:28) uživatelem Monika ( ) z IP adresy 78.80.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek autoškola Ctirad Čech v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.