Jednosmerna ulice

• Od: Ales Jednosmerna ulice
    Dobry den chci se zeptat jak je to s jednosmernou ulici kdyz tam vjedu ze soukromeho pozemku a pojedu v (protismeru).Mam povinost jit na zacatek ulice a podivat se jaka je tam znacka? Dekuji

Vloženo 3. dubna 2018 (11:40) uživatelem Ales z IP adresy 212.79.XXX.XXX
    • Od: metal4all ( ) RE: Jednosmerna ulice
      Zkusím podobnou otázku. Ráno se probudím a zjistím, že jsem v obci. Nebo nejsem? Taky žádnou ceduli nevidím :)

Vloženo 7. dubna 2018 (22:00) uživatelem metal4all ( ) z IP adresy 217.30.XX.XXX
      • Od: Ales (a***lk@em****cz) RE: RE: Jednosmerna ulice

Vloženo 8. dubna 2018 (16:55) uživatelem Ales (a***lk@em****cz) z IP adresy 212.79.XXX.XXX
        • Od: Petr Chvátal ( ) RE: RE: RE: Jednosmerna ulice
          Dobrý den,
          v tomto případě se jedná 9 výjezd že soukromého pozemku a tudíž by měl majitel zabezpečit DZ tak, aby byli řidiči upozorněni, že se jedná o jednosměrku. Správce komunikace nebude dávat DZ ke každému výjezdu z vrat.

Vloženo 17. dubna 2018 (22:06) uživatelem Petr Chvátal ( ) z IP adresy 85.132.XXX.XXX
          Tento příspěvek vložila Autoškola Slon, Brno - http://www.autoskola-slon.cz
    • Od: Petr Chvátal ( ) RE: Jednosmerna ulice
      Dobrý den,
      nějak jste se na ten pozemek musel dostat, takže lze předpokládat, že víte, že jste v jednosměrné ulici.

Vloženo 5. dubna 2018 (20:59) uživatelem Petr Chvátal ( ) z IP adresy 90.177.XXX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Slon, Brno - http://www.autoskola-slon.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek Jednosmerna ulice v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.