Chybějící značka přejezdu

• Od: Vojta (cas******ojta@gm****com) Chybějící značka přejezdu
    Dobrý den,

v Liberci podél tramvajové tratě do Jablonce je spousta menších i velkých přejezdů přes koleje. Dost často na nich řidiči nerespektují jak semafory, tak značky upravující přednost tramvaje a stávají se tam často nehody. Nedávno se na jednom podobném přejezdu střetlo auto s tramvají. (Google street view: goo.gl/SKeQb8 )
    Auto jelo ve směru kamery a odbočilo vlevo přes železniční přejezd (v druhém směru je tato značka: goo.gl/FcYS8T )

Co znamená, když přejezd přes koleje není označen křížem (Výstražný kříž, pro železniční přejezd jednokolejný)?

Nevíte jestli mají tramvaje nějaké omezení rychlosti na podobných (značených i neznačených) přejezdech?

Vloženo 19. června 2018 (07:51) uživatelem Vojta (cas******ojta@gm****com) z IP adresy 57.67.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Chybějící značka přejezdu v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.