Dodelavani řidičák na motorku

• Od: Marek ( ) Dodelavani řidičák na motorku
    Dobrý den,chci se zeptat taťka by si chtěl dodělat řidičák na motorku,ale boji se testu..jak to probíhá,musel by dělat i testy ?nebo si jen dodělat jízdy ?

Vloženo 30. dubna 2019 (11:28) uživatelem Marek ( ) z IP adresy 109.164.XX.XX
    • Od: AUTOŠKOLA NEUMANN dvůr králové ( ) RE: Dodelavani řidičák na motorku
      Pokud na žádnou skupinu ŘP motorku nemá a tím pádem nerozšiřuje tak i s testem ( každopádně i kdyby se stalo že neprospěje z testů o stávající ŘP nepříjde )

Vloženo 3. května 2019 (13:55) uživatelem AUTOŠKOLA NEUMANN dvůr králové ( ) z IP adresy 82.117.XXX.XX
      • Od: Jirka ( ) RE: RE: Dodelavani řidičák na motorku
        Vážený pane , nevím kde jste přišel na to že o ŘP při nesplnění testu nepřijde ? Dle zákona o něj přijít může a je to pouze na uvážení úřadu kde bude dělat zkoušku jestli zahájí správní řízení o jeho odebrání či nikoliv !!!!

Vloženo 4. května 2019 (08:29) uživatelem Jirka ( ) z IP adresy 89.24.XX.XX
        • Od: autoskola neumann ( ) RE: RE: RE: Dodelavani řidičák na motorku
          Když myslite vyvracet Vám to nebudu :-)

Vloženo 4. května 2019 (12:34) uživatelem autoskola neumann ( ) z IP adresy 82.117.XXX.XX
      • Od: Marek ( ) RE: RE: Dodelavani řidičák na motorku
        Má AM

Vloženo 3. května 2019 (14:20) uživatelem Marek ( ) z IP adresy 109.164.XX.XX
        • Od: autoskola neumann ( ) RE: RE: RE: Dodelavani řidičák na motorku
          testy + jízda

Vloženo 3. května 2019 (20:32) uživatelem autoskola neumann ( ) z IP adresy 82.117.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Dodelavani řidičák na motorku v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.