otázky v testech

• Od: nakad ( ) otázky v testech
    Dobrý den, je možno někde stáhnout a vytisknout si veškerých cca tisíc sto otázek, které se vyskytují v testech na ŘP - na motorku? vím že jsou online, ale tam se musí rozkliknout každá zvlášť.

Vloženo 31. května 2019 (08:07) uživatelem nakad ( ) z IP adresy 31.170.XXX.XXX
    • Od: autoskola neumann ( ) RE: otázky v testech
      etesty2.mdcr.cz , a stáhnout si aktuální elektronický vestnik, v horní liste

Vloženo 31. května 2019 (10:30) uživatelem autoskola neumann ( ) z IP adresy 82.117.XXX.XXX
      • Od: nakad ( ) RE: RE: otázky v testech
        super to jsem hledala, díky!

Vloženo 31. května 2019 (11:44) uživatelem nakad ( ) z IP adresy 31.170.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek otázky v testech v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.