Hodnocení autoškol

• Od: vlastimil němec ( ) Hodnocení autoškol
    Škoda, že se z těchto stránek stal paskvil a autoškoly si zde dělají zadarmo reklamu, nebo se cíleně pomlouvají. Recenze píšou naprosto zřetelně samy autoškoly prostřednictvím jednoho spokojeného žáka z deseti a účelovost z toho kouká jako sláma z bot. Pro všechny, kteří vybíráte autoškolu - nedejte jen na zdejší recenze ale jděte se přesvědčit osobně do autoškoly, jak to tam opravdu chodí.Už je to tady fakt skoro nechutný. Začlo to autoškolou Student - a jak dopadla. A věřte, další super recenzované autoškoly budou patrně následovat.

Vloženo 30. července 2019 (21:38) uživatelem vlastimil němec ( ) z IP adresy 217.30.XX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Hodnocení autoškol v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.