Propadlý profesní průkaz a jeho obnova

• Od: Vladimír Holík ( ) Propadlý profesní průkaz a jeho obnova
    Dobrý den.
    Mám dotaz ohledně propadlého profesního průkazu a jeho obnově.
    Platnost mého profesního průkazu byla od 12.9.2008 až 12.9.2013. Průkaz mám doma a do teď jsem nežádal ani o jeho výměnu, ale po 6 letech by se mi hodil ohledně nového zaměstnání.
    Chci se zeptat jestli někdo nevíte co a jak a jestli ho lze znovu obnovit?
    Já si myslím, že průkaz(ku) by mi vyměnit měly a po splnění 35 hodinového školení by měl být opět platný, ale nejsem si úplně jistý, protože každý tvrdí něco jiného.
    Můžete mi prosím Vás někdo poradit, jak postupovat?
    Předem děkuji za odpovědi.

Vloženo 15. srpna 2019 (11:50) uživatelem Vladimír Holík ( ) z IP adresy 89.203.XXX.XXX
    • Od: autoskola neumann ( ) RE: Propadlý profesní průkaz a jeho obnova
      Ano, 35 h v Akreditovanem školicím stredisku

Vloženo 15. srpna 2019 (16:36) uživatelem autoskola neumann ( ) z IP adresy 82.117.XXX.XXX
      • Od: vladimír holík ( ) RE: RE: Propadlý profesní průkaz a jeho obnova
        Děkuji za odpověď. Pak si teprve můžu žádat o nový průkaz, že? A cena je stále 4000,- za celé školení? Děkuji.

Vloženo 15. srpna 2019 (16:48) uživatelem vladimír holík ( ) z IP adresy 89.203.XXX.XXX
        • Od: autoskola neumann ( ) RE: RE: RE: Propadlý profesní průkaz a jeho obnova
          Cena cca 4 - 8 tis, podle regionů (taky podle počtu účastníků v daném kursu )

Vloženo 15. srpna 2019 (19:38) uživatelem autoskola neumann ( ) z IP adresy 37.48.X.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Propadlý profesní průkaz a jeho obnova v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.