Odbočováni

• Od: KVAPA ( ) Odbočováni
    Dobrý den . Mám dotaz . Odbočování v levo přes plnou čáru . ? Ano či ne? Děkuji Kvapil

Vloženo 14. února 2020 (09:54) uživatelem KVAPA ( ) z IP adresy 90.178.XX.XXX
    • Od: tomáš radu RE: Odbočováni
      Dobrý den, přes plnou čáru můžete jen v případě že je nutné k odbočování na místo ležící mimo pozemní komunikaci a za dodržení pravidla o odbočení.

Vloženo 14. února 2020 (19:30) uživatelem tomáš radu z IP adresy 62.245.XXX.XXX
      • Od: kvapa ( ) RE: RE: Odbočováni
        Dobrý den a jak je to s předností v jízdě ? Musím dát přednost i za sebou jedoucím vozidlům?

Vloženo 16. února 2020 (21:18) uživatelem kvapa ( ) z IP adresy 37.188.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Odbočováni v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.