Dotaz

• Od: Kuba Dotaz
    Zdravím, mám dotaz...jezdím soupravou, která má 15 m. Odbočoval jsem z hlavní na vedlejší a na vedlejší přijížděl ke křižovatce kamion, ale on přijížděl, když já už byl tahačem na vedlejší takže mě viděl moc dobře...jenomže on si najel skoro až k té křižovatce a tím pádem jsem mu sklopil zrcátko. Protože tam prostě to místo nebylo a po tmě jsem tam opravdu moc dobře neviděl, takže jsem mu posledním vlekem to zrcátko sklopil a on vystoupil, když já zastavil u strany, když jsem soupravu srovnal a že jsem mu ohnul zrcátko a poškrábal...chci se zeptat, kdo za to mohl? On? Že mě nedal přednost? Viděl mě z dostatečné dálky, takže mohl zastavit dál, jako to dělají normální lidé...(doufám, že jste z textu situaci pochopili)

Předem děkuji za odpovědi.

Vloženo 17. března 2020 (04:21) uživatelem Kuba z IP adresy 37.48.X.XX
    • Od: kuba RE: Dotaz
      To zrcátko měl ještě poškrábané a sklopil jsem ho posledním vlekem (zapomněl jsem to napsat)

Vloženo 17. března 2020 (04:22) uživatelem kuba z IP adresy 37.48.X.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Dotaz v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.