Zákaz zastavení a stání, vjezd na pozemek

• Od: Tomáš Saltuari (tom*******uari@gm****com) Zákaz zastavení a stání, vjezd na pozemek
    DObrý den.
    Bydlím v jednosměrné ulici kde jsou obě strany vozovky označeny zákazem zastavení a stání. Na pozemek mám z ulice vjezd. Existuje nějaká výjimka, která by mě legálně umožnila při vjezdu/výjezdu z pozemku automobil na dobu potřebnou k uzavření branky a zamčení nechat stát na ulici? Nebo si musím vyměnit branku za moderní s dálkovým ovládáním a motorickým pojezdem. Je případně možné žádat stát o příspěvek na tuto jinak zcela nepotřebnou věc?
    Moc děkuji za radu

Vloženo 3. srpna 2020 (18:54) uživatelem Tomáš Saltuari (tom*******uari@gm****com) z IP adresy 212.79.XXX.XX
    • Od: mpistora RE: Zákaz zastavení a stání, vjezd na pozemek
      Podle mě v takovém případě nejde ani o zastavení ani o stání, je to zastavení vozidla, které je součástí toho manévru.

Vloženo 24. září 2020 (16:14) uživatelem mpistora z IP adresy 94.113.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Zákaz zastavení a stání, vjezd na pozemek v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.