Rozšíření ŘP

• Od: Daniel ( ) Rozšíření ŘP
    Dobrý den,
    Mám řidičský průkaz skupiny A1 a budu si v létě dělat rozšíření na A2. Můj dotaz zní jestli budu moct řídit motorku skupiny A1 nebo dokonce A2 (ale s tím nepočítám) mezitím než mi vydají nový ŘP a nebo jestli mi dají aspoň nějaký ,,papír" díky kterému budu moct jezdit. Předem děkuji za odpověď.

Vloženo 3. ledna 2021 (17:28) uživatelem Daniel ( ) z IP adresy 37.221.XXX.XXX
    • Od: Autoskola Neumann ( ) RE: Rozšíření ŘP
      Až úspěšně zvládnete zkoušky A2 , zažádate o nový ŘP , stávající Vám zůstane do doby vyzvednuti nového.

Vloženo 6. ledna 2021 (17:59) uživatelem Autoskola Neumann ( ) z IP adresy 37.48.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Rozšíření ŘP v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.