Závěrečné zkoušky na začítku prosince

• Od: Godgamer Závěrečné zkoušky na začítku prosince
    Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda se mohou závěrečné zkoušky dělat i na začátku prosince, přece jenom už je trochu zima, děkuju za odpověď.

Vloženo 18. února 2021 (08:58) uživatelem Godgamer z IP adresy 212.96.XXX.XX
    • Od: AUTOŠKOLA NEUMANN Dvůr Králové ( ) RE: Závěrečné zkoušky na začítku prosince
      Dotaz je ke zkouškám na auto /náklaďák . . ? Tak to zkoušky určutě probíhají - na motorky ne :-)

Vloženo 22. února 2021 (10:26) uživatelem AUTOŠKOLA NEUMANN Dvůr Králové ( ) z IP adresy 45.82.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Závěrečné zkoušky na začítku prosince v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.