Křížný přejezd tramvajového pásu - přednost v jízdě

• Od: Petr Křížný přejezd tramvajového pásu - přednost v jízdě
    Dobrý den,
    chtěl bych požádat o radu s průjezdem této křižovatky v Litvínově: https://mapy.cz/zakladni?x=13.6223792&y=50.6039682&z=19
    Konkrétně mi jde o přednost v jízdě při přejíždění tramvajového pásu, pokud tramvaj přijíždí zleva nebo zprava a já pojedu po ulici S.K. Neumanna, respektive vyjíždím z kruhového objezdu na tuto ulici. Dopravní značení upravující přednost na mapě nevidím. Na obou stranách přejezdu je navíc tramvajová zastávka, jak je správné chování, pokud tramvaj v zastávce zastaví?
    Děkuji za případnou odpověď.

Vloženo 25. února 2021 (12:56) uživatelem Petr z IP adresy 95.82.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Křížný přejezd tramvajového pásu - přednost v jízdě v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.