Reakce na hodnocení Standy ze dne 14.3.2021

• Od: evik Reakce na hodnocení Standy ze dne 14.3.2021
    Příspěvek vložený ke konkrétní autoškole - Autoškola Petr Kříž Flegel, s.r.o., Praha 9

Reaguji tímto na nespokojenost Standy s termíny ke zkouškám. Asi všichni víte, že se nás dlouhodobě drží doba covidová, která i do autoškol přinesla určitá omezení. V minulém roce jsme byli skoro 2 měsíce zavřený a letos začaly zkoušky s omezeným počtem lidí /5/ a nyní jsou od počátku března vládou zcela zakázané. Kdy se vše uvolní a povolí není opravdu známo. Takže náhradní termíny si nikdo netroufne plánovat.

To jen na vysvětlení, jak to nyní se zkouškami je. Uvidíme, co bude po 21.3.2021.

Vloženo 17. března 2021 (11:00) uživatelem evik z IP adresy 88.103.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Reakce na hodnocení Standy ze dne 14.3.2021 v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.