Nevracení školného

• Od: A.D Nevracení školného
    Dobrý den,

ráda bych si tímto dotazem nechala poradit , jak získat zpět své školné od Autoškola pro STRAŠPYTLÍKY. Do téhle autoškoly jsem se přihlásila na začátku zimy s dotazem jestli je možné stihnout do května celý kurz. Bylo mi řečeno , že ano.

Tak jsem se přihlásila do této autoškoly. Zaplatila jsem školné a několik týdnu se mi nikdo neozval. Potom, co jsem se začala sama ozývat , protože jsem potřebovala stihnout kurz do května (což autoškola věděla a slíbila mi, že všechny jízdy do té doby odjezdím), mi slíbili několik jízd , které vždy hodinu před začátkem zrušili. Nebo se paní ani nedostavila a ve chvíli kdy jsem ji vola se mi omluvila , že zapomněla , nebo jí není dobře a pak jsem ji viděla jak odjíždí pryč z domluveného místa.

V dubnu jsem ji poprosila o ukončení kurzu , měsíc mi to odmítala a přemlouvala mě. Nakonec tedy souhlasila se zrušením kurzu(protože jsem musela odjet pracovně do ciziny ). Slíbili mi vracení peněz nejpozději do 30.6.2021.

Dnes je 3.11.2021 a peníze mi stále nebyli vráceny a autoškola semnou nekomunikuje a když už ano , tak se vymlouvá a tvrdí , že jsem v pořadníku na vracení peněz.

Již to řeším s právníkem, ale tím , že jsem v cizině je to komplikované. Mate někdo radu co s tím ?

Jinak zásadně tuhle autoškolu NEDOPORUČUJU!!

Vloženo 3. listopadu 2021 (20:47) uživatelem A.D z IP adresy 185.246.XXX.XXX
    • Od: Petra ( ) RE: Nevracení školného
      Dobrý večer, máme s touto autoškolu stejné problémy. Pokud budete chtít, tak se mi ozvěte. Pokud nás bude více, tak jsem ochotna to řešit i přes právníka a podat trestní oznámení.

Vloženo 5. listopadu 2021 (19:47) uživatelem Petra ( ) z IP adresy 185.219.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Nevracení školného v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.