přednost neupravují značky

• Od: Bobeš přednost neupravují značky
    Křižovatka, na které jsou na obou silnicích svislé značky dej přednost v jízdě, jedna ze silnic má nakreslenou hranici křižovatky před křižovatkou, druhá ne. Pokud tedy neurčují přednost svislé značky, platí přednost zprava? Pokud to tak nebude stačit, tak můžu poslat místo s podrobnějším vysvětlením, ale mě přijde logické že ve chvíli kdy svislé značky a tabulka s nakreslenou křižovatkou uvádí obě ulice jako vedlejší (žádná není nadřazená) tak by podle mě mělo platit pravidlo přednosti zprava. Chci se jen ujistit. Díky.

Vloženo 15. listopadu 2021 (15:13) uživatelem Bobeš z IP adresy 91.217.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek přednost neupravují značky v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.