Profesní průkaz

• Od: Ondra ( ) Profesní průkaz
    Dobrý den,měl bych dotaz ohledně Profesního průkazu.V roce 2002 jsem absolvoval Základní vojenskou službu a na ní získal řidičský průkaz sk. C + profesní průkaz(pro sk.B,C).
    Od roku 2004 jsem průkaz nepotřeboval,ani neobnovoval školením.Teď bych se chtěl k ježdění profesně vrátit.
    Jde profesní průkaz obnovit?a za jakých podmínek?Děkuji předem za odpověď.

Vloženo 10. února 2022 (10:32) uživatelem Ondra ( ) z IP adresy 86.61.XXX.XX
    • Od: Jiří Neumann ( ) RE: Profesní průkaz
      35 h tzv. Obnova , bez zkoušky bez testu pouze absolvujete 35 h skoleni

Vloženo 13. února 2022 (22:55) uživatelem Jiří Neumann ( ) z IP adresy 45.82.XXX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Neumann, Dvůr Králové nad Labem - http://autoskolaneumann.cz

Na této stránce je zobrazen příspěvek Profesní průkaz v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.