Sdružený výcvik

• Od: Franta Mrázek Sdružený výcvik
    Dobrý den,
    Absolvoval jsem výcvik skupin A2 + B. Skupinu A2 jsem zvládl na první pokus. Skupinu B jsem neudělal na druhý pokus. Když nezvládnu dokončit skupinu B bude mi vydán řidičský průkaz na skupinu A2?
    Předem děkuji za odpověď.

Vloženo 17. července 2022 (16:19) uživatelem Franta Mrázek z IP adresy 89.24.XX.XX
    • Od: ZK RE: Sdružený výcvik
      Dobrý den.

Pokud jste byl přihlášen ke zkoušce z odborné způsobilosti pro obě skupiny, tak musíte být hodnocen ve všech zkouškách Prospěl. Pokud tomu tak není, odbornou způsobilost nezískáte a ŘP nebude vydán pro žádnou skupinu.
      Řešením je, vzdát se skupiny B. Vzdání se skupiny provedete na druhé straně žádosti o přijetí do autoškoly a zkušební komisař to potvrdí.

Vloženo 1. srpna 2022 (07:25) uživatelem ZK z IP adresy 77.104.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Sdružený výcvik v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.