ŘP typu blesk?

• Od: Aleš ŘP typu blesk?
    Je reálný, že řidičák "blesk" bude za více než pět dnů. Měl jsem zákaz řízení, v pondělí si jdu pro rozhodnutí, že můžu zase řídit, ale zjistil jsem, že po zadržení mi ŘP. Vrátí mi tedy propadlý řidičák. Už v sobotu bych měl ale jet do zahraničí a pátý pracovní den běžné lhůty je až v pondělí. Je nějaká šance mezi pondělím podáním (kdy v ruce budu mít rozhodnutí, že zákaz skončil) a pátkem získat ŘP?

Vloženo 5. srpna 2022 (11:14) uživatelem Aleš z IP adresy 109.80.XX.XXX
    • Od: zk RE: ŘP typu blesk?
      Dobrý den.
      Řidičák typu "blesk" neznám.

Pokud jste povinen udělat přezkoušení z odborné způsobilosti, tak to opravdu lze zvládnout za pět dnů, ale.....
      Autoškola, která Vás přihlásí ke zkouškám bude určitě vyžadovat nějakou kondiční jízdu. Kondiční jízdy nesmíte dělat v době, kdy trvá zákaz řízení.
      Autoškola přihlašuje ke zkouškám do 15 dnů od ukončení výuky a výcviku, zkušební komisař má 15 dnů na zahájení zkoušek. První zkoušky se musí udělat maximálně v průběhu 7 dnů.

Zkoušky z odborné způsobilosti se skládají z písemného testu a praktických jízd pro všechny skupiny, které chcete vrátit. V případě, že chcete vrátit i skupinu C, D budete dělat zkoušku i z ovládání a údržby vozidla. Cena zkoušky je 700,- Kč.

Dále budete potřebovat lékařský posudek a předpokládám, že i výsledek z dopravně psychologického vyšetření (neuvádíte na jak dlouho byl vysloven zákaz řízení a kým byl vysloven)

Pokud je řidičský průkaz propadlý, můžete si o vystavení nového požádat ve zkrácené lhůtě pěti dnů, za poplatek 700,-

Vloženo 9. srpna 2022 (13:35) uživatelem zk z IP adresy 77.104.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek ŘP typu blesk? v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.