Dotaz ohledně opravných zkoušek

• Od: Ondra Dotaz ohledně opravných zkoušek
    Dobrý den
    Mám určitý problém.
    Podal jsem si přihlášku na řidičák typu B,A2. Všechny jízdy jsem odjel a dostal jsem se až k závěrečkám.
    Testy jsem napsal, závěrečné jízdy v autě jsem dal také, ale motorku nejsem schopen odjet ani na druhý pokus. Tak se ptám, když závěrečné jízdy z motorky nedám ani na potřetí, dostanu aspoň papíry na auto?

Vloženo 19. října 2022 (10:05) uživatelem Ondra z IP adresy 176.227.XXX.XXX
    • Od: zk RE: Dotaz ohledně opravných zkoušek
      Dobrý den.

Ano, ale musíte udělat jednu věc. Musíte se vzdát skupiny A2.
      To provedete písemně na druhé straně přihlášky do autoškoly. Pokud jste byl přihlášen na B a A2, musíte úspěšně zvládnout obě skupiny, nebo se jedné vzdát.

Vloženo 7. listopadu 2022 (12:01) uživatelem zk z IP adresy 77.104.XXX.XXX
    • Od: Autoškola NEUMANN ( ) RE: Dotaz ohledně opravných zkoušek
      Ano , auto jsete zvládnul :-)

Vloženo 25. října 2022 (21:06) uživatelem Autoškola NEUMANN ( ) z IP adresy 45.82.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Dotaz ohledně opravných zkoušek v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.