B+C+T potřebuji A

• Od: Mira ( ) B+C+T potřebuji A
    Mám B, C, T a AM a chtěl bych A na motorku.
    Jak proběhne výuka a zkouška (jízdy ? testy?)

Vloženo 15. prosince 2022 (13:40) uživatelem Mira ( ) z IP adresy 193.35.XXX.XX
    • Od: zk RE: B+C+T potřebuji A
      Dobrý den.

Musíte se přihlásit do autoškoly (AŠ). Se žádostí o přijetí k výuce a výcviku musíte předložit i lékařský posudek, který nesmí být starší tří měsíců.

V AŠ budete absolvovat rozšiřující výuku a výcvik.
      Výuka bude v rozsahu 16 vyučovacích hodin. Pokud budete mít individuální studijní plán, budete studovat doma a v AŠ budete mít minimálně 4 hodiny konzultací.
      Výcvik obsahuje 13 hodin jízd, 1 hodinu údržbu vozidla a 2 hodiny zdravotnické přípravy.

Zkoušky:
      - Test z pravidel silničního provozu
      - Praktické jízdy 1.část - pomalé jízdní úkony na zkušební ploše
      - Praktické jízdy 2.část - jízda v provozu

Vloženo 16. prosince 2022 (06:26) uživatelem zk z IP adresy 77.104.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek B+C+T potřebuji A v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.