Autoškola pro skupinu AM

• Od: Ondra Autoškola pro skupinu AM
    Dobrý den, porádíte někdo prosím, kde udělat autoškolu na skupinu Am teď v zimě? ideálně severní morava

Vloženo 20. ledna 2024 (20:17) uživatelem Ondra z IP adresy 85.163.X.XXX
    • Od: Učňovské středisko Psota s.r.o ( ) RE: Autoškola pro skupinu AM
      Podle mě je to teď v zimě všude stejné. Motorky se nejezdí, dokud není rozumné počasí. Takže bych to viděl v této době tak na Řecko, Španělsko nebo Itálii.

Vloženo 22. ledna 2024 (11:49) uživatelem Učňovské středisko Psota s.r.o ( ) z IP adresy 90.182.XXX.XXX
      Tento příspěvek vložila Autoškola Učňovské středisko Psota, Znojmo - https://www.psota-znojmo.cz/ucnovske-stredisko/autoskola

Na této stránce je zobrazen příspěvek Autoškola pro skupinu AM v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.