Lékařský posudek pro řidičský průkaz

• Od: Ondřej Lékařský posudek pro řidičský průkaz
    Dobrý den, chci se hlásit do autoškoly a samozřejmě je nutný lékařský posudek. Nemám k lékařům ale kladný vztah (dost osobní) a tak mě zajímá, co vše se na takové prohlídce dělá. Na netu píšou třeba i vyšetření moči na drogy nebo nevím jestli to chápu správně... Proste, co vše se dělá?

Vloženo 26. února 2024 (22:15) uživatelem Ondřej z IP adresy 37.188.XXX.XX
    • Od: Lubor ( ) RE: Lékařský posudek pro řidičský průkaz
      Záleží na lékaři. Když je lékař v pohodě, tak nedělá problémy a rád shrábne příspěvek za způsobilost.
      Aby to nedal, tak to musí mí opravdu vážný dlouhodobý důvod.

Pokud máš problém s konkrétním lékařem, jdi k druhému. Měl by to vystavovat obvoďák, ale v podstatě to může udělat kdokoliv. Mě způsobil obvoďák mojí matky, ale to jen proto, protože jsem tu prohlídku potřeboval hned a můj obvoďák byl nemocný.

Vloženo 14. března 2024 (11:34) uživatelem Lubor ( ) z IP adresy 88.208.XX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Lékařský posudek pro řidičský průkaz v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.