Maximalni hmotnost voziku

• Od: maxvozik (titu*********de-0u@ic*****com) Maximalni hmotnost voziku
    Dobry den,

rad bych se zeptal jak je to s maximalni vahou tazeneho voziku.
    Jde mi o to zda vzdy zalezi na aktualni hmotnosti cele sestavy a nebo je jako prvni podminka uvadena hmotnost v TP vozu a tazeneho vaziku?

Priklad:
    Muze Skoda Superb s maximalni povolenou hmotnosti (uvedenou v TP) brdeneho privesu 1800kg tahnout prives, ktery dovoluje maximalni hmotnost 2000kg (uvedenou v TP), i kdyz bude realne vazit napr. jen 1500kg (vaha privesu+nakladu) a nebo jen prives s maximalni povolenou hmotnosti (uvedenou v TP) 1800kg?

Pro uplnost jeste dodam, ze neni podstane jake ridicske opravneni k tomu clovek potrebuje, to je ze zakona v celku jasne.

Dekuji za odpoved

Vloženo 4. března 2024 (17:32) uživatelem maxvozik (titu*********de-0u@ic*****com) z IP adresy 104.28.XXX.XX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Maximalni hmotnost voziku v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.