Průkaz

• Od: Tomáš ( ) Průkaz
    Dobrý den, prosím o radu, začínám propadat zoufalosti ze stresu, dnes sem ztratil průkazku žadatele o řidičské oprávnění, za 3 dny mam závěrečné zkoušky (ode dne 24.5)
    Může mi instruktor říct ze mi opis té kartičky nedá a ja se nedostanu dál k závěrečným zkouškám? Nebo je povinen pri ztrátě udělat opis? Prosím o radu a kdyžtak děkuji za odpověď

Vloženo 24. května 2024 (20:06) uživatelem Tomáš ( ) z IP adresy 37.188.XXX.XXX
    • Od: zk RE: Průkaz
      Dobrý den,

nehledejte problém tam, kde není.
      Každá vyučovací hodina i jízda se zapisuje do třídní knihy, takže informace o tom, co máte za sebou je k dispozici.
      Váš průkaz žadatele není podmínkou pro přihlášení ke zkoušce.

Vloženo 29. května 2024 (12:37) uživatelem zk z IP adresy 77.104.XXX.XXX

Na této stránce je zobrazen příspěvek Průkaz v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.