slepa ulice auto ZTP/P

• Od: Pavla (s***av@ce*****.cz) slepa ulice auto ZTP/P
    Ma pravo mestska policie dat odtahnout auto oznacene vozickarem ve slepe ulici?auto neprekazelo a bylo misto na prujezd dalsiho auta /hasiči atd./

Vloženo 31. července 2012 (21:00) uživatelem Pavla (s***av@ce*****.cz) z IP adresy 85.70.XX.XXX
    • Od: Pavel Jeslínek ( ) RE: slepa ulice auto ZTP/P
      Jde o to, zda byla splněna podmínka při stání a to, že musí zůstat místo pro oba dva směry jízdy celkem 6 m. Každý pruh 3 m. Je jedno, že to je slepá ulice. Mohli by být policisté vstřícnější a řešit to domluvou, ale nebyli.

Vloženo 14. srpna 2012 (22:16) uživatelem Pavel Jeslínek ( ) z IP adresy 77.104.XXX.X
      Tento příspěvek vložila Autoškola Jeslínek, Kraslice

Na této stránce je zobrazen příspěvek slepa ulice auto ZTP/P v Diskuzi/Poradně na webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.CZ. Můžete se podívat i na ostatní příspěvky v Diskuzi nebo rovnou založit nové téma.