Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Autonehoda

Hledala jsem parkovcání a jela jsem po ulici v městě. Najednou jsem si uvědomila, že jsem parkování minula, tak jsem v naprosto prázdné ulici couvala a pak zahnula doleva do vjezdu . Nedala jsem blinkr.... ze zadu se přiřítilo černé auto, pravděpodobně bez světel, protože jsem nic neviděla a narazilo do mého levého kola, nárazníku a blatníku. Chtělo mne předjet...Podle mého názoru došlo ke dvěma chybám : nedání blinkru a nepřízpůsobení rychlosti okolnostem. Co je větší "hřích" ? Policii jsme nevolali, ale mám popis nehody na formuláři pojišťovny a fotky.
Děkuji Bayerová

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.