Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Hodnocení autoškol v Brně

Vážení provozovatelé (nejen) brněnských autoškol,

od počátku existence projektu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz se setkávám s případy, kdy provozovatel autoškoly podlehne pokušení a vloží pozitivní hodnocení na svoji firmu. Zatímco v republikovém měřítku jsou tyto případy naštěstí prakticky zanedbatelné, situace v Brně je zcela odlišná - každý pomlouvá každého, za jakoukoliv negativní zpětnou vazbou všichni hned vidí krok konkurence, v pondělí posílá stížnost Franta na Pepu a ve středu Pepa na Frantu.

Řada autoškol pak žádá o odstranění hodnocení nebo rovnou celé prezentace. Od začátku zastávám názor, a bohužel se to s postupem času potvrzuje, že problém není v systému, ale ve způsobu jeho (zne)užívání. Žádné technické řešení k nápravě nežádoucího stavu nepomůže. Když se někdo rozhodne pomlouvat autoškolu v hospodě, také nikoho nenapadne požadovat zavření hospody nebo vyhlášení zákazu komunikace. Hospoda ani internet za nic nemohou, musí se umravnit hosté.

Ve snaze přispět ke zlepšení prostředí mezi autoškolami byla k této chvíli skryta všechna dosavadní hodnocení autoškol se sídlem v Brně. Nově přibyla i možnost upozornit na jakékoliv "podivné" hodnocení, viz odkaz u každého příspěvku pro přihlášené uživatele.

Žádám tedy o klid zbraní a konec podpásových útoků, alespoň na této půdě - někde se začít musí. Jestli se s odstupem času ukáže, že ani tento restart nepomohl, starší hodnocení budou opět obnovena.

Jakékoliv reakce, podněty nebo připomínky jsou vítány.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.