Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Vrácení peněz

Dobrý den, mám problém s jednou autoškolou a potřeboval bych poradit. dělal jsem jsi řidičák A1 poté jsem šel na závěrečný zkoušky ale bohužel jsem neudělal test poté jsem tedy čekal na další termín který mi měli telefonicky říct tak jsem tedy čekal a jednou ráno mi volali kde jsem tak jsem slušně odpověděl doma a oni že mám za 10 minut zkoušky pak jsem tedy jsi tam osobně došel a oni mi tvrdili že mi volali před 14 dnami a že jsem o tom věděl pak jsem se tedy ptal kdy budou další zkoušky a oni že příští rok tedy 2013 no ale teď už mi je 18 a rád bych auto jenže mě zajímají ty investované peníze co jsem platil za A1 jestli je možné si o ně říct aby mi je vrátili předem děkuji.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.