Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: Reakce provozovatele webu VŠECHNY-AUTOŠKOLY.cz

Ahojky tak třeba já jsem nespokojenej s autoškolou P. Patočky v Litomyšli nebot tento majitel si nechal platit u skoušek nesmyslné častky jako například 400kč za použití auta autoškoly při zkouškách ,tak tomu já říkam zlodějna ,nebot jsem opakoval pouze jízdy ,ale místo toho abych zaplatil pouze zkoušky s komisařem ,tak jsem platil celkem 800kč,proto jsem od takové autoškoly dal ruce pryč a přešel jsem do jiné autoškoly nebot na skryté poplatky já nejsem zvědavej a pronájem auta v autoškole mi připadá trochu víc nepřijatelné tím spíš když člověk dělá závěrečné zkoušky,takovou zkušenost mám s autoškolou Patočka v Litomyšli.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.