Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: Význam dodatkové tabulky

Dobrý den, tak za prvé je třeba upřesnit zda se jedná o zákazovou dopravní značku "zákaz vjezdu všech vozidel", nebo o zákazovou dopravní značku " zákaz vjezdu vyznačených vozidel". Dodatková tabulka upřesňuje význam značky pod kterou je umístěna takže v tomto případě tam mohou vjet vozidla integrovaného záchranného systému, oprotže i například lékař může použít civilní vozidlo a bude se něho tato výjimka vztahovat a stačí mu malé označení "lékař ve službě". Dále chodec je účastník provozu na pozemních komunikacích stejně jako cyklista, ani jeden z nich není motorové vozidlo. Chodec musí užít především chodníku, tam kde chodník není užije levého okraje vozovky, případně krajnice.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.