Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: RE: RE: RE: RE: RE: Rozšíření řidičského průkazu a nesložení zkoušky

Omlouvám se Vám Done Horázný za osobní impertinence,ale vy jste s tím začal.Chápu že Don jako vy ,jenž má dvě vysoké školy má vždy pravdu a stojí si za ní.Jestli jsou zájmy všech autoškoláků schodné a to připravit žáka kvalitně,dodržovat zákony a nedotovat provoz z jiných aktivit,tak nechápu,proč se tu objevuje tolik negativních komentářů na autoškoly,jenž propisují jízdy a teorii neučí leckdy vůbec.Vaše slova vytesat do kamene a nechat pozlatit,klidně na to finančně přispěji.Tímto Vás ujišťuji,že již svoje názory do diskuze psát nebudu,abych Vás nepohoršoval.Všem ostatním poctivím autoškolákům přeji hodně zdaru.Brzy tu bude diskuzejako na stránkách Asociace,když se někdo zeptá na ožehavé téma,tam mu nikdo raději neodepíše.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.