Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Žádost o řidičské oprávnění

Dobrý den,
ocitl jsem se v prekérní situaci a prosil bych o pomoc s několika dotazy. V roce 2007 jsem úspěšně absolvoval závěrečné testy v autoškole a úspěšně zakončil jízdy. Bohužel jsem však na 3 roky záhy odcestoval do ciziny a nezažádal si o vydání řidičského průkazu. Řízení jsem až do této doby nepotřeboval a proto jsem i v rámci své vlastní lenosti neřešil vydání řidičského průkazu. Aktuálně však v rámci mého povolaní bude nutné velmi často cestovat automobilem po celé ČR a proto budu ŘP potřebovat jak nejrychleji to bude možné. Na magistrátu v online dotazech mi odpověděli že potvrzení o absolvování zkoušek nesmí být více než 6 měsíců staré a tuto podmínku rozhodně nesplňuji.
Existuje nějáká možnost jak tuto situaci vyřešit, nebo je nutné absolvovat celou autoškolu znovu ?
Rád bych totiž absolvoval v některé z Pražských autoškol pouze několik kondičních jízd.

Samozřejmě rád u někoho kdo mi rychle poradí :)

Lukáš Vršecký

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.