Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: autoskola mostek zdenek pavco

Ano, souhlasím s tebou. Pan Pavčo nic nenanučí, při závěrečkách máte problémy. Komisaři žákům od Pavča řidičský průkazy nechtějí dávat. Nechají je klidně dělat několikrát závěrečky. První jízda je hned po vesnici a i klidně v Chocni. Pan Pavčo je známý jak ve Vysokém Mýtě tak v Ústí nad Orlicí, komisaři na něj nadávají a tuto autoškolu vůbec nedoporučují. Dělala jsem závěrečky ve Vysokém Mýtě 3krát a poté jsem přestoupila do autoškoly v Ústí nad Orlicí a závěrečky jsem udělala hned na první pokus. Akorát na vás řve a nikdy vás za nic nepochválí. Parkovat vás taky nenaučí. Prý "popředu to umí každý debil" a podél obrubníku to s vámi zkusí jen jednou.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.