Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: Dotaz

Dobrý den,
dle zákona musíte do roka a půl od zahájení výuky jít ke zkouškám. jestliže budete hodnocena jako neprospěla musíte zkoušky úspěšně absolvovat do půl roku od data prví zkoušky. to znamená, že teoreticky máte na celou autoškolu včetně opravných zkoušek dva roky. Opravnou zkoušku můžete opakovat nejdříve po pěti pracovních dnech. Jestli-že do dvou let nesložíte řádně zkoušku ve všech třech částech a chcete i nadále ŘO nezbude vám nic jiného než absolvovat celou autoškolu znova v plném rozsahu. Věřím, že vám tato odpověď postačuje.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.