Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Arogantní mistr Bláha

Pokud si chce někdo vybrat autoškolu Bláha nedoporučuji.Musím souhlasit s příspěvkama které tu v recenzy jsou.Bláha je arogant,sprostej nervák a opravdu nechápu jak tento člověk může provozovat autoškolu a ještě dostává zaplaceno od ůřadu práce a dobře se živí na lidech bez práce, ale prostě v našem státě je všechno možné a bohužel i tento pán může provozovat autoškolu.Musím varovat všechny potencionální uchazeče, aby si dobře vybrali, je v ČB spousta slušnejch autoškol, ale autoškola Bláha to opravdu není.A ještě pokud někdo napsal že Bláha je sráč tak musím říct že je to mega s..č.Už nikdy, to je můj názor a určitě nebudu sám.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.