Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: Reklamace

Pokud máte uzavřenou smlouvu s příslušnou autoškolou, kde se tento problém řeší, tak ano. Pokud nemáte, což je asi většina případů, Máte právo od danné autoškoly odejít s tím, že Vám bude vrácena přihláška, zdravotní potvrzení od lékaře a čestné prohlášení o zdravotním stavu. Dále Vám autoškola musí vystavit tkzv. přestupní list žáka kde bude mimo jiné počet odučených a odježděných hodin. A musí též dojít k vyrovnání mezi Vámi a autoškolou. Pokud jste platila celou autoškolu, potom by Vám měla příslušná autoškola vrátit poměrnou část peněz za neodučené a neodjeté hodiny v aš. Ale každá aš to má jinak. Potom přejdete jinam.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.