Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:Maximální doba na úspěšné zvládnutí autoškoly skupiny B

Dobrý den, měl bych na Vás prosbu. Minulý rok jsem nastoupil do autoškoly, výcvik na řidičský průkaz skupiny B. Abych byl přesný, moje první vyučovací hodina na učebně proběhla 21.3.2016. Za sebou mám 7 vyučovacích hodin na učebně( poslední 6.6.2016 )a 10 vyučovacích hodin jízd v autě ( poslední 9.6. ). Poté jsem z osobních důvodů autoškolu přerušil a nyní bych si ji rád dodělal. Než se ozvu svému učiteli rád bych tedy věděl, zda bude/může chtít opětovné zaplacení celého kurzu. Tudíž mě zajímá zda je nějaká maximální doba na splnění autoškoly. K žádným testům ani závěrečným jízdám jsem nenastoupil ( málo odježděných hodin ). Předem děkuji za odpověď. S přáním hezkého dne Zbyněk.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.