Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:výborná autoškola Čáslav pan Ctirad Čech

Dobrý den,chtěla bych se zeptat,kam se obrátit,pokud si chci stěžovat na autoškolu,dcera již po 9 neudělala jízdy,nikdo mi nedokázal říct důvod,jaký přestupek udělala.Testy zvládla napoprvé,ale zřejmě si z nás udělali kasičku na peníze jinak už to nikdo z okolí nechápe,vzala jsem ji k nezávislému učiteli a nechápe kde je problém,bohužel jsem obvolala všechny autoškoly ohledně převodu,ale nikde nemají zájem,když už platila jinde.AUTOŠKOLU DOSTALA JAKO DÁREK,TAK MÁ NA CO VZPOMÍNAT,připadá si už jako imbecil a učitel se jen směje,upozornuji,že začala v březnu 2011 a je leden,opravdu rychlokurz a už nás to vyšlo asi na 17 tisíc a stále nic..

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.