Vložení reakce na příspěvek:

Původní příspěvek:RE: Úraz při výcviku na motorce

Dobrý den,nehledejte vinu na straně autoškoly.Vy jste byl řidičem a vy jste si sám sobě způsobil úraz.Předpokládám,že jste i poškodil motocykl autoškoly a škodu tím způsobenou řádně autoškole uhradil.Pokud je motocykl vybeven druhým ovládáním,je s nimi i schválen a nikdo ho nemůže svévolně demontovat,z důvodu,že jste se rozhodl dělat autoškolu.Jak píšete,dělal jste rozšíření ze skupiny A1,takže byste ovládání motocyklu měl dávno zvládat,když jste držitelem tohoto oprávnění.Je smutné ,že si ponesete trvalé doživotní následky a chápu,že se snažíte vznést vinu na někoho jiného,ale nebude Vám to nic platné.

Nadpis příspěvku:
Text příspěvku:
Jméno/přezdívka:
E-mailová adresa - opravdová a platná (*):
Zobrazení e-mailové adresy:

*) Pro vložení příspěvku je nutné uvést platnou e-mailovou adresu, na kterou bude zaslán autorizační e-mail. Pokud jste provozovatelem autoškoly, prosím přihlašte se.